Hardnews

Новий браслет Xiaomi на голову краще Mi Band 4

Xiaomi Mi Band – це, мабуть, один з найбільш популярний фітнес-браслетів на планеті. Але у пристрою з найпершої версії була одна дуже неприємна особливість – він мав унікальний зарядний пристрій, в разі втрати якого, користувач стикався з величезною кількістю проблем. Але, на щастя, новий і найдешевший браслет Xiaomi – Redmi Band – все ж отримав “довгоочікуваний” метод заряду акумулятора, позбавлений будь-яких сторонніх пристроїв.


Відомо про це стало завдяки першим оглядам від користувачів – на фотографіях нижче видно, як браслет заряджається безпосередньо від USB-порту комп’ютера або ноутбука, минаючи непотрібну ланку у вигляді окремого зарядного пристрою. Правда, варто відзначити, що спочатку користувачеві потрібно буде відкріпити браслет від ремінця, після чого вже у нього з’явиться можливість зарядити свій пристрій. Такий спосіб зарядки робить новинку на голову кращою за мегапопулярний Mi Band 4.

Redmi Band Redmi Band Redmi Band

За опублікованими даними, браслет від 0 до 100% заряджається за 2 години, при цьому нагадаємо, що Redmi заявила про те, що Redmi Band може пропрацювати від одного заряду до 14 днів стандартного використання. Нагадаємо, що ціна новинки складає 13 доларів на самому старті і 14 доларів трохи пізніше, що все ще помітно дешевше, ніж ціна Xiaomi Mi Band 4 в момент релізу в розмірі 24 доларів.

Back to top button