Hardnews

В питанні потрібності носіння масок при коронавірусі поставили крапку

Обговорення
Коронавірус

Носіння медичних масок може знизити темпи поширення коронавірусу. Про це йдеться в дослідженні міжнародної групи вчених, опублікованому в журналі Nature Medicine.


У лабораторних умовах маски значно знижували кількість частинок різних вірусів, які розповсюджуються інфікованими пацієнтами. Їх число було зафіксовано спеціальним апаратом Gesundheit II, який імітує людське дихання і аналізує проби повітря. Фахівці з’ясували, що необхідність носіння масок виправдана в умовах пандемії COVID-19.

В експерименті взяли участь 246 осіб з підозрою на респіраторні вірусні інфекції. Дослідження, проведене фахівцями Університету Гонконгу, показало, що у 111 спостережуваних кількість частинок різних вірусів, виявлених в краплях повітря, що видихається, значно знизилося. При цьому маски майже не впливали на кількість викидів в атмосферу частинок риновірусів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Стало відомо, як коронавірус може вплинути на людей з хронічними хворобами

В минуле

Honor 30 та Honor 30 Pro – перші смартфони на базі Kirin 985

В майбутнє

Також буде цікаво