Hardnews

Xiaomi випустила ультрабюджетний розумний годинник

Обговорення
Haylou Solar Smart

На платформі колективного фінансування Xiaomi Youpin оголошено збір коштів на новий розумний годинник під назвою Haylou Solar Smart Watch. Новинка привертає увагу своєю ціною – $ 21. По суті, за ціну звичайного фітнес-браслета користувач отримує розумний годинник з 12 режимами тренувань (йога, біг, гімнастика, баскетбол, футбол, веслування і т.д.) і круглим екраном діаметром 1,28 дюйма і розширенням 240 х 240 пікселів. Творці акцентують також увагу на дизайні – «скандинавському мінімалістському».


Годинник забезпечений силіконовим ремінцем і оптичним датчиком, що забезпечує цілодобовий моніторинг пульсу. У такому режимі годинник працює до 15 діб, а в звичайному, коли користувач активує стеження за пульсом вручну, автономність підвищується до 30 діб. Корпус годинника захищений від зовнішніх впливів відповідно до ступеня IP68.

Haylou Solar Smart Watch

Також підтримується до 12 спортивних режимів, в тому числі біг на свіжому повітрі, ходьба, їзда на велосипеді, скелелазіння, спінінг, йога, біг в приміщенні, безкоштовні тренування, гімнастика, баскетбол, футбол, веслування. Підтримка IP68 гарантує захист від поту або дощу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Безлімітний 4G інтернет і 300 хвилин: Vodafone переманює клієнтів

В минуле

МОЗ України розповіло про те у кого з українців найбільше шансів померти від коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво