Softnews

Google показав користувачів, які не дотримуються карантину

Компанія Google запустила сайт соціального моніторингу COVID-19 Community Mobility Reports, на якому публікуються звіти про те, як відповідально (або безвідповідально) люди підходять до важливості питання дотримання соціальної дистанції і самоізоляції в розпал пандемії коронавірусу, що охопила всю планету.


Звіти формуються на основі зібраних за допомогою мобільних пристроїв і сервісів компанії анонімних даних про відвідані людьми місцях, які розподілені на 6 категорій: роздрібна торгівля та місця відпочинку, продуктові магазини і аптеки, парки, громадський транспорт, робочі місця і житлові приміщення. 

Компанія відзначає, що інформація про відвідані місцях збирається і відображається в звіті в сукупній формі, а не на індивідуальному рівні. Ніякі інші особисті дані про користувача компанія не збирає. Google пояснює, що звіти не відображають фактичну кількість людей, що відвідали ті чи інші місця, а відображають лише процентний показник по відношенню до даних за попередній період. Наприклад, в звіті по округу Сан-Франциско йдеться, що в період з 16 лютого по 29 березня відбулися наступні зміни: кількість людей, які відвідали місця роздрібної торгівлі і відпочинку знизилося на 72%, а парків – на 55%. При цьому на 21% збільшилася кількість людей, які проводять час вдома.

Community Mobility Report

Для збору інформації використовується дані хронології відвіданих місць, які збираються додатком Google Maps. Спочатку ця функція в додатку відключена. Тому під моніторинг підпадають тільки ті люди, які вирішили використовувати цю функцію. Якщо людина не хоче потрапити в статистику, то функцію можна відключити в будь-який момент.

На даний момент моніторинг Google для створення таких звітів охоплює 131 країну, а також окремі регіони в певних штатах. України в списку поки немає. 

Що стосується Google, то компанія вже працює над тим, щоб збільшити кількість країн і регіонів, а також мов, на яких відображаються звіти. 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button