Hardnews

60 дюймів та 4K за 8000 гривень: новий телевізор від Xiaomi

Китайський технологічний гігант Xiaomi сьогодні представив 75-дюймовий телевізор Xiaomi Full Screen TV Pro 75, який отримав дуже вузькі рамки по периметру, завдяки чому ефективна площа дисплея становить 97%.


Xiaomi Full Screen TV Pro 75 оснащений чотирьохядерним 64-розрядним процесором з тактовою частотою 1,9 ГГц. За словами компанії, це виготовлений на замовлення енергоефективний і швидкий 12-нанометровий чіп. Також телевізор оснащений 2 ГБ оперативної пам’яті і 32 ГБ незалежної пам’яті. Він працює під управлінням операційної системи PatchWall і поставляється з декількома попередньо встановленими сервісами потокового відео, такими як Tencent Video, Youku і VOD від iQiyi.

Xiaomi TV Pro 75

Екран пристрою має розширення 4K, однак він здатний відтворювати 8K-контент, масштабуючи зображення. Заявлена ​​підтримка Dolby Audio, персонального помічника XiaoAi, голосових команд і підключення до пристроїв розумного будинку для управління ними.

Xiaomi Full Screen TV Pro 75 буде пропонуватися за ціною приблизно 846 доларів США.

Xiaomi Mi TV 4A

Xiaomi також випустила нову версію моделі Mi TV 4A, яка отримала 60-дюймовий екран розширенням 4K з вузькими рамками. Він оснащений вбудованим голосовим помічником XiaoAI і працює під управлінням операційної системи PatchWall. Серцем телевізора складе 64-бітний процесор, також встановлені 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ флеш-пам’яті.

Новий 60-дюймовий Mi TV 4A коштує всього 280 доларів, що в гривнях приблизно 8000 гривень. Продажі почнуться вже завтра.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button