Бізнес та акції

Топовий смартфон Xiaomi раптово впав в ціні

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Флагманський смартфон Xiaomi Mi 10 у своїй глобальній версії хороший всім, крім ціни: в Європі пристрій коштує від 800 євро – в півтора рази дорожче, ніж в Китаї. Але зараз у потенційних покупців з’явився варіант заощадити: якщо замовити апарат через відомий майданчик Gearbest, то вдасться заощадити майже 150 євро!


Базовий Mi 10 5G запропонований Gearbest на умовах замовлення за 700 євро, але і це ціну можна знизити – покупці в Іспанії, Італії, Франції та Німеччини можуть скористатися промо-кодом GBMI10EU, в результаті ціна складе 660 євро. 

А покупці з інших країн можуть скористатися промо-кодом GBMI10SALE – зі зниженням ціни до 643 євро. Відвантаження замовлених смартфонів повинні початися 10 квітня. При цьому всім, хто оформить попереднє замовлення, запропонують також придбати бездротові навушники AirDots Pro 2 за 10 євро замість стандартної ціни в 100 євро.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

10 Гб інтернету і 100 хвилин дзвінків за 20 гривень: найдешевший тариф lifecell

В минуле

Redmi випустила новий ультрабюджетний смартфон на Snapdragon

В майбутнє

Також буде цікаво