Hardnews

Microsoft готує складний планшет з одразу трьома екранами

Обговорення
Surface Duo

Недавній патент Microsoft демонструє пристрій нового типу, який може увійти в серію Surface. Він нагадує Surface Duo, проте має три дисплея. Цілком ймовірно, що компанія в даний момент займається розробкою цього пристрою.


Відповідно до патенту, новий пристрій має два окремих великих екрани, розташованих на двох поверхнях, з’єднаних шарнірним механізмом. Це робить його конструктивно схожим на Surface Duo і Neo. Крім двох основних дисплеїв, на бічній грані пристрою зображений набагато менший третій екран, який може бути використаний в якості рядка стану. На кресленні він позначений як «Control Logic».

Патент Microsoft

Розмір екрану істотно обмежує можливості його використання, однак він цілком застосовний для відображення часу, повідомлень та інших подібних даних, в тому числі коли основні дисплеї неактивні. Також, ймовірно, він може бути використаний для відображення керуючих елементів, таких як повзунок регулювання гучності.

Ніякої інформації про те, що пристрій в даний момент знаходиться в розробці або незабаром може бути випущений, немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

OnePlus 8 обзавівся ціною: вона порадує далеко не всіх

В минуле

Xiaomi Mi Band 3 и Mi Band 4 теперь могут управлять Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво