Hardnews

Nubia Red Magic 5G розібрали по гвинтикам на відео

В середині березня бренд Nubia представив ігровий смартфон Red Magic 5G . Крім продуктивного заліза, дисплея з частотою оновлення 144 Гц і флагманського процесора, новинка отримала унікальну систему охолодження, що включає активний кулер. Блогери YouTube-каналу PBK reviews провели повну розборку пристрою і з’ясували, як влаштована схема тепловідведення одного з найпродуктивніших Android-пристроїв на ринку.


Щоб дістатися до кулера, авторам ролика було потрібно не тільки відклеїти задню кришку, а й відкрутити 25 гвинтів, розташованих під нею. Блогери відзначили, що в конструкції смартфона передбачено багато елементів, виготовлених з алюмінію які виконують роль пасивних радіаторів. Крім того, акумулятор гаджета покритий спеціальною плівкою з властивостями утеплювача. Ряд металевих пластин також розміщений навколо модуля основної камери, запобігаючи її перегрів.

Ключові компоненти материнської плати обклеєні мідною фольгою і покриті термопастою для підвищення ефективності системи охолодження. Примітно, що для фіксації комплектуючих вендор використав мінімум клею – наприклад, акумулятор моделі можна легко витягти без прогріву феном. За висновком блогерів, незважаючи на складність пристрою системи охолодження, інженери Nubia продумали смартфон таким чином, що його розбирання і ремонт не викликають проблем.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button