Hardnews

Huawei P40 показали у всій красі на рекламному відео

Обговорення
Huawei

За кілька годин до офіційного анонса флагманської лінійки смартфонів Huawei P40 в Мережу витекли якісні офіційні матеріали про камерофон Huawei P40 Pro, які будуть демонструватися на презентації.


По-перше, був опублікований рекламний ролик Huawei P40 Pro, який підтверджує наявність в камері смартфона 50-кратного збільшенням Supersensing Zoom, функції Golden Snap, яка дозволяє штучному інтелекту вибрати найкращий момент для зйомки і зробити вдалий кадр.

Камера смартфона дозволить вам робити знімки найвищої якості цілодобово, навіть в умовах явної нестачі освітлення, зберігаючи максимальну кількість деталей на фотографіях.

У ролику йдеться про те, що покупці, які оформлять попереднє замовлення на Huawei P40 Pro до 15 квітня, отримають в подарунок бездротові навушники Huawei Freebuds 3.

Рекламний постер підтверджує, що при оформленні попереднього замовлення на Huawei P40 Pro до 4 квітня, ви отримуєте бездротові навушники Huawei Freebuds 3 і бездротову зарядну станцію загальною вартістю 200 фунтів стерлінгів.

Huawei P40 Pro

Саму презентацію новинок можна переглянути тут:

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi K30 Pro потрапив в руки експертів з DxOMark

В минуле

Сотовый оператор «lifecell» запустил самый дешевый тариф на рынке

В майбутнє

Також буде цікаво