Бізнес та акції

Експерт розповів про ціни на Xbox Series X і PlayStation 5

Незважаючи на те, що Microsoft анонсувала свою нову консоль ще в грудні минулого року, нам досі невідома ціна, яку компанія попросить за пристрій. Те ж саме можна сказати і про приставку Sony, правда про неї ми в принципі практично нічого не знаємо – інформація про надшвидкий SSD це, звичайно, хоч щось, але явно не тягне на повноцінний анонс. Але, на щастя, в індустрії є експерти, які досить часто розповідають нам про новинки раніше самих виробників. На цей раз один з них розповів, яку ціну можна очікувати за Xbox Series X і PlayStation 5.

Так, якщо вірити експерту з британської аналітичної компанії Omdia Стівену Бейлі, обидва виробники консолей спробують встановити цінник на свої новинки в проміжку від 400 до 500 доларів, так як саме остання цифра є певним психологічним бар’єром, за межами якого багато гравців відсіюється через незвичній і високу ціну.

Також він розповів, що, найімовірніше, старт продажів консолей відбудеться як і планувалося, в кінці поточного року. За словами Бейлі, запуск нового покоління ігрових приставок – досить довгий і складний процес, в який вкладаються мільярди доларів. І якщо Sony і Microsoft спробують перенести цей самий запуск на більш пізні терміни, то вони можуть втратити на цьому дуже багато грошей.

Нагадаємо, що судячи з останніх даних, і Xbox Series X, і PlayStation 5 повинні надійти в продаж в період різдвяних свят 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button