Стало відомо на скільки подорожчають квитки на потяги в Україні вже в травні

Зараз на головній

Міністерство Інфраструктури України підписало документ, згідно з яким ціна на залізничні квитки компанії «Укрзалізниця» виросте на 16%. Підвищення буде поетапним і завершиться до кінця 2021 року.


Що вплинуло на збільшення ціни

З нововведенням можна ознайомитися на сайті Міністерства Інфраструктури, якщо відкрити наказ N561 / 36183. Згідно з наданим документом, ціна буде поступово підвищуватися, починаючи з травня 2021 року. З кожним етапом вартість квитків стане збільшуватися на 2%, поки не досягне 16% до кінця року. Нововведення торкнеться всіх видів пасажирських перевезень, включаючи купейні вагони, плацкартні та СВ. Коефіцієнт індексації цін складе 1,02. Підвищення цін організовується в рамках розслідування порушень норм роботи у управлінському відділі «Укрзалізниці», яке триває досі. Попередня перевірка силами співробітників Наглядової ради показала неефективну роботу керівництва установи під керуванням Івана Юрика. Експерти допускають, що найближчим часом компанію очікують серйозні зміни, які торкнуться також і клієнтів фірми.

Що стосується підвищення цін, то найсильніше воно стане помітно на прикладі покупки дорогих квитків. Розберемо докладніше.

  1. Зараз вартість квитка «Люкс» на поїзд «Київ-Одеса» становить 1660 грн. Якщо ціна підніметься на 16%, то в підсумку заплатити доведеться 1 925 гривень.
  2. На дешевих квитках це буде не так помітно – вартість плацкартного місця на тому ж потязі зараз становить 144 гривень, з підвищенням доведеться віддати в касу 167 гривень.

Фахівці не виключають, що це не останнє подорожчання квитків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей