Hardnews

Meizu 17 позує на реальній фотографії

Обговорення
Meizu 17

На сайті Slashleaks опублікували першу реальну фотографію смартфона Meizu 17, яка демонструє дизайн задньої панелі. Знімок частково підтверджує те, що нам раніше демонстрували рендери.


Основна камера розташована в одну горизонтальну лінію у верхній частині задньої панелі, вона включає чотири датчика зображення і кільцевий світлодіодний спалах. Жива фотографія лицьової панелі підтвердила наявність невеликої фронтальної камери в кутку екрану.

Meizu 17

Смартфон Meizu 17 буде оснащений однокристальною системою Snapdragon 865. Пристрій отримає екраном з частотою оновлення зображення 90 Гц. Крім того, очікується наявність швидкої оперативної пам’яті LPDDR5 і флеш-пам’яті UFS 3.0. Смартфон буде підтримувати Wi-Fi 6 і отримає модуль NFC, який буде використовуватися для безконтактних платежів.

Meizu вже заявила, що пандемія коронавірусу дійсно порушила плани багатьох компаній, проте Meizu обіцяє випустити свій новий флагманський смартфон Meizu 17 вже в квітні цього року. Meizu висловила надію, що Meizu 17 вдасться справити хороше враження і стати популярним смартфоном.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий тест на коронавірус визначає хворобу за 5 хвилин

В минуле

God of War виходить на ПК?

В майбутнє

Також буде цікаво