Hardnews

Названо ліки, які посилюють вплив коронавірусу

Обговорення
коронавірус

Прийом інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) і блокаторів рецепторів ангіотензину (БРА) II, рекомендованих, зокрема, літнім людям з серцево-судинними захворюваннями, підвищує у даних осіб ймовірність зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідне дослідження опубліковане в Journal of Travel Medicine, повідомляє Університет штату Луїзіана (США).


У дослідженні стверджується, що внутрішньовенні інфузії таких препаратів можуть становити особливу небезпеку, оскільки призводять до збільшення кількості клітинних рецепторів АПФ2 в системі легеневого кровообігу людини, з якими, в разі зараження COVID-19, також зв’язуються білки SARS-CoV-2.

Таким чином, інгібітори АПФ і БРА можуть посилити поширення SARS-CoV-2 в організмі людини. «Оскільки пацієнти, які отримують інгібітори АПФ і БРА, матимуть збільшена кількість рецепторів АПФ2 в своїх легенях, вони можуть мати підвищений ризик розвитку важких наслідків захворювання через інфекції, викликані SARS-CoV-2», – йдеться в роботі.

Дана гіпотеза, як зазначається в дослідженні, підтверджується анамнезом 1099 пацієнтів з COVID-19, яких лікували в Китаї з 11 грудня 2019 року по 29 січня 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Nubia Red Magic 3S провалив новий тест від DxOMark

В минуле

Через коронавірус ігри на Sony PlayStation 4 завантажуватимуться довше

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.