Softnews

YouTube по всьому світу знизить якість трансляції відео до SD

Обговорення
YouTube

Починаючи з сьогоднішнього дня, сервіс YouTube буде знижувати якість відео по всьому світу, щоб зменшити інтернет-трафік на час пандемії COVID-19.


За замовчуванням Youtube буде показувати відео в стандартному розширенні. При цьому користувачі як і раніше будуть мати можливість перемикатися в більшу роздільну здатність, якщо захочуть.

Раніше така ж міра була зроблена в Європі , після того, як до обмеження трафіку закликав сервіси потокового відео єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон (Thierry Breton). Крім YouTube, на заклик відгукнулися й інші сервіси, включаючи Netflix.

Навантаження на інтернет в останні тижні зросло, оскільки сотні мільйонів людей залишаються вдома, щоб стримати поширення вірусу. А потокове відео створює помітно більший трафік, ніж звукозаписи або звичайний перегляд веб-сторінок.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei P40 vs Huawei P40 Pro: в чому між ними різниця та ціни новинок

В минуле

Xiaomi Mi 10 Pro може не продаватись в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.