Softnews

Новий дизайн Windows 10, Провідник та інше показали на відео

Обговорення
Windows 10 20H1

Операційна система Windows 10 вже встановлена на мільярді активних пристроїв по всьому світу. І в честь цього головний спеціаліст по продуктам групи Microsoft Devices Панос Панай опублікував в інстаграмі відео, яке демонструє оновлений дизайн ОС.


Там показали, зокрема, оновлення зовнішнього вигляду меню «Пуск». Наприклад, там змінився фон «живих плиток», що має полегшити пошук додатків. Однак повністю від них компанія не відмовилася.

Також Microsoft працює над удосконаленням системи Fluent Design. Це видно по оновленому Провідникові, який також показали в ролику. Змінилися і значки. Як очікується, все це з’явиться в поточному році з виходом Windows 10X для двоекранних пристроїв. Не виключено, що ці зміни перекочують і в настільну версію системи.

Відзначимо, що 30 березня Microsoft планує представити підписку на свій сервіс Microsoft 365 . Очевидно там більше розкажуть про новий Провідник, оскільки він повинен отримати інтеграцію з OneDrive і іншими фірмовими сервісами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple ввела заборону на продаж більше двох iPhone в одні руки

В минуле

Honor Play: ідеальний молодіжний смартфон представлять уже завтра

В майбутнє

Також буде цікаво