Softnews

Google почала блокувати свої сервіси на смартфонах Huawei

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Google почала блокувати свої заборонені сервіси на смартфонах Huawei, зокрема на моделі Mate XS.


Нагадаємо, складні смартфони Mate XS, як і Mate 30, вийшли без вбудованих сервісів Google. Причиною тому стали санкції США щодо Huawei. Способи обходу втім знайшли, але тепер, здається, і з ними виникла проблема. Як пише джерело, «власникам Хуавей тепер і самостійно google сервіси на свої телефони не поставити».

На фото нижче, видно, що на екрані відображається наступна інформація «Це пристрій не сертифіковані Play Захистом», тобто не сертифікований для запуску додатків і роботи з сервісами Google.

Проте слід відмітити, що Huawei P40 Lite і Honor View 30 Pro проблема поки не зачепила, але на Huawei Mate 30 Pro сервіси Google перестали працювати і не активуються після повторної установки.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Google впроваджує в смартфони новий рівень захисту Advanced Protection, який обмежує на пристроях додатки, встановлені не з Google Play, Galaxy Store або Mi Store.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Самые ожидаемые новинки компьютерной техники в этом году

В минуле

Huawei P40 та P40 Pro вперше показали офіційно

В майбутнє

Також буде цікаво