Hardnews

iPhone 11 Pro отримав срібну версію з “захистом” від коронавірусу

Обговорення
iPhone 11 Pro

У мережі з’явилася інформація про те, що російська компанія випустила iPhone 11 Pro з використанням оберегів і “обеззаражуючого” срібла.


Виробництвом і випуском модифікованих смартфонів Apple займається компанія Caviar, яка має певну популярність в зв’язку з частим випуском люксових варіацій смартфонів-флагманів. Нова ідея компанії пов’язана з бушуючою по всій планеті епідемією коронавірусу.

“Дорогоцінні матеріали з знезаражувальною дією і сильні символи-обереги покликані захистити власника від шкідливих бактерій, відновити душевну рівновагу, допомогти впоратися зі стресом в цей складний кризовий час” , – йдеться в офіційному повідомленні компанії. До слова, при створенні “оберігаючих” iPhone 11 Pro використовується срібло 925 проби, а також різні обереги, виконані із золота 750 проби. Ціна на моделі даної колекції стартує від 4500 доларів США.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Експерти розповіли про небезпеку медичних масок під час епідемії коронавірусу

В минуле

Windows 10 отримає кращий пошук в провіднику

В майбутнє

Також буде цікаво