Hardnews

Названо безпечну відстань між людьми на час пандемії коронавірусу

Обговорення
коронавірус

Видання РІА Новини взяли інтерв’ю у лікаря-інфекціоніста Сато Акіхіро з Японії, в ході якого фахівцем було визначено безпечну в період пандемії коронавірусу відстань між людьми.


Крім того, експерт також зазначив , що в обмеженні різних заходів по числу людей немає особливої потреби, оскільки вирішальним фактором у поширенні інфекції служить саме дистанція між ними.

За його словами, в вуличних умовах ризик поширення коронавірусу падає, чим і обумовлена безглуздість заборони заходів за кількістю людей. “Наприклад, якщо уявити ситуацію, коли збереться навіть кілька десятків тисяч чоловік, але за умови, що відстань між ними буде від півтора до двох метрів, і це буде відбуватися на вулиці, і до того ж вони не будуть розмовляти між собою, то це набагато безпечніше, ніж якщо збереться нехай і невелике число людей, але в непровітрюваному приміщенні і вони будуть перебувати на відстані від 30 сантиметрів до метра один від одного і говорити. Ось цього робити не можна ” , – поділився лікар.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Mix 2020 показали на свіжих рендерах

В минуле

Експерти розповіли про небезпеку медичних масок під час епідемії коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво