Hardnews

Телевізори Samsung QLED 8K TV отримали надшвидкий модуль Wi-Fi 6

Обговорення

Компанія Samsung Electronics повідомила про те, що QLED 8K TV 2020 року стали першими в світі телевізорами, які отримали сертифікат новітньої бездротовою технологією Wi-Fi 6 організації Wi-Fi Alliance.


Підтримка Wi-Fi 6 дозволяє забезпечити в чотири рази вищу швидкість передачі в порівнянні з Wi-Fi 5, при цьому зберігаючи стабільне підключення одночасно декількох пристроїв в мережі.

Раніше Samsung Electronics оголосила про те, що лінійка телевізорів QLED 8K 2020 року отримає підтримку ATSC 3.0 . Цей стандарт наступного покоління надає користувачам більш високе розширення, реалістичний звук і розширені інтерактивні можливості, відкриваючи нову епоху ефірного телемовлення.

Нові телевізор використовують розширені можливості штучного інтелекту для поліпшення якості аудіо і відео, а також для роботи розумних інструментів. Також в нових моделях є можливість використання голосових команд і доступ до таких нових функцій, як Tap View, Digital Butler і платформі Samsung Health.

Терміни виходу нових телевізорів Samsung QLED 8K 2020 в Україні будуть оголошені додатково.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найбезпечніша смартфони для користувача

В минуле

Xiaomi продовжить життя власного флагмана за рахунок заміни батареї

В майбутнє

Також буде цікаво