Бізнес та акції

Франція оштрафувала Apple на € 1,1 млрд за антиконкурентну поведінку

Обговорення
Apple

Як і очікувалося, французькі антимонопольні служби в понеділок оштрафували виробника iPhone на € 1,1 млрд за антиконкурентну поведінку в своїй дистриб’юторській мережі і зловживання економічною залежністю своїх роздрібних торговців.


Влада також заявила, що оптовики Apple Tech Data і Ingram Micro були оштрафовані на на € 76 мільйонів і € 63 мільйони відповідно за незаконне узгодження цін.

«Apple і два її оптовика домовилися не конкурувати один з одним і не дати можливості дистриб’юторам конкурувати один з одним, тим самим зробивши безпечним весь оптовий ринок для продукції Apple», – сказала глава відомства Ізабель де Сільва (Isabelle de Silva).

Apple вже заявила, що планує оскаржити це рішення: «Ми працюємо у Франції понад 40 років і пишаємося нашим численним внеском у створення робочих місць і економічний розвиток. Наші інвестиції і новації підтримують понад 240 000 робочих місць по всій країні. Рішення французького антимонопольного органу бентежить. Це відноситься до практики більш ніж десятирічної давності і скасовує 30-річний юридичний прецедент, на який всі компанії у Франції покладалися – все це може викликати хаос у всіх галузях. Ми категорично не згодні з рішенням і плануємо подати апеляцію. Ми дуже пишаємося тим, що обслуговуємо наших французьких клієнтів, і вважаємо, що їм має бути дозволено вибирати продукт, який вони хочуть, або через Apple Retail, Або через нашу велику мережу посередників по всій країні. Ми будемо продовжувати старанно працювати, щоб надавати кращі продукти і послуги на ринку ».

До речі, французька група по захисту прав споживачів нещодавно також оштрафувала Apple на € 25 млн за навмисне уповільнення роботи деяких старих моделей iPhone за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил тариф с 3 Гб интернета в день за 75 гривен в месяц

В минуле

HUAWEI запустила свій аналог Apple та Google Music

В майбутнє

Також буде цікаво