Softnews

У Windows 10 з’явилася надокучлива, повноекранна реклама

Обговорення
Windows 10

Після недавніх оновлень операційної системи Windows 10 користувачі зіткнулися з неприємним масовим явищем – повноекранними оповіщенням, які рекламують додаткові функції ОС, додатки і сервіси Microsoft.


Система наполегливо виводить вікно Get even more out of Windows, де пропонується налаштувати додаткові сервіси, такі як Windows Hello, прив’язку телефону до ПК, Office 365, хмарне сховище OneDrive, а також синхронізацію між пристроями.

Реклама в Windows 10

Раніше таке вікно із закликом налаштувати фірмові сервіси виводилося тільки при першому запуску пристрою або після чистої установки Windows 10. Однак з виходом лютневого і березневого планових оновлень ОС ці оповіщення стали нав’язливими і схожими на недоречну саморекламу. 

Windows 10

На щастя, Microsoft дозволяє відключити ці оповіщення остаточно через налаштування системи. Для цього необхідно в розділі «Відомості та дії» відключити пункт «Запропонувати способи, за допомогою яких можна завершити свій пристрій на максимально ефективне використання Windows». 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В мережі показали одразу 12 варіантів Huawei P40

В минуле

Redmi K30 Pro – навіть базова версія отримала чудову камеру

В майбутнє

Також буде цікаво