lifecell

Стільниковий оператор lifecell запустив найкращий тарифний план за 2 гривні в день

Обговорення
Lifecell

Одним з найбільш великих і поширених в Україні операторів мобільного зв’язку є «lifecell», який намагається робити все можливе заради того, щоб якомога ширше коло людей на постійній основі використовував всі ті послуги і можливості, доступ до яких він надає, а йдуть заради цього в хід всі засоби і методи. Спеціально заради нарощування чисельності абонентів даний оператор мобільного зв’язку вважав за необхідне запустити кращий тарифний план, а обходиться він всього-на-всього в 60 гривень, скільки за нього потрібно віддавати один раз на місяць. На таких вигідних умовах цей самий тариф доступний по всій Україні, завдяки чому місцеві жителі можуть його собі підключити без зайвих складнощів.


В рамках нового тарифного плану кожен абонент отримує певні пакети можливостей, а витрачати такі можна на свій власний розсуд. Тариф повноцінно працює в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках, модемах та будь-яких інших гаджетах, яких зараз, в даний час, неймовірно багато. Запущений тариф надає доступ до всіх послуг компанії «lifecell» в рамках мереж 2G, 3G і 4G LTE, причому немає навіть ніякого роумінгу під час поїздок по Україні, можна тому переміщатися по країні і на кожному кроці, де у стільникового оператора буде своя фірмова зона покриття , використовувати всі надані пакети можливостей.

Lifecell

Кожен українець, який підключить собі новий тариф, буде стабільно кожен місяць отримувати 30 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські номери, а також повний безліміт всередині мережі «lifecell», за рахунок якого з іншими її клієнтами можна спілкуватися нескінченно багато, довго і активно, так як ніяких обмежень при цьому абсолютно точно гарантовано не виникне. В іншому, абонент має право розраховувати на 100 Мб мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати вона може величезного значення в цілих 300 Мбіт / с. Але не поспішайте засмучуватися такою маленькою кількістю трафіку, оператор все передбачив. Новий тариф пропонує відразу чотири безліміту:

[adsforwp id=”10622″]

  1. Безлімит на відео: YouTube, Megogo, OllTV, DivanTV и 1+1 video
  2. Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter
  3. Месенджери: Facebook Messenger, Telegram, Skype, Viber, WhatsApp
  4. Необмежені дзвінки всередині мережі

Все це пропонує тарифний план «4 безліміти», підключити який простіше простого, так як для цього потрібно просто всього-на-всього відвідати будь-який салон зв’язку «lifecell», також перехід доступний за допомогою дзвінка на короткий номер * 141 * 4 # або 5433 (безкоштовно в межах України) і в меню * 141 # 1.pngВартість тарифу становить всього 60 гривень на місяць, або 2 гривні в день.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В вопросе существования Vodafone Украина наконец поставили точку

В минуле

Стали відомі приховані симптоми коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво