Xiaomi “поховала” більше десятка своїх смартфонів

Зараз на головній

Китайська корпорація Xiaomi являється одним з найбільших і найвідоміших у світі брендів, що займаються створенням і випуском на ринок мобільних пристроїв. Дана компанія завжди робила все заради того, щоб її гаджети користувалися якомога більшою популярністю по всьому світу. Саме тому цей бренд приділяє вкрай багато уваги як технічному оснащенню своєї фірмової продукції, так і її програмному забезпеченню. Сьогодні, 10 березня 2020 року, стало відомо про те, що даний виробник вважав за необхідне “поховати” більше десяти своїх смартфонів, позбавивши їх нових прошивок MIUI.


Компанія Xiaomi вважає за необхідне припинити будь-яку програмну підтримку цілих 15 моделей смартфонів, які вона випустила за останні роки. Для всіх таких випущена в кінці 2019 року прошивка MIUI 11 виявиться останньою, тобто до MIUI 12 або до більш нової ОС всі вони абсолютно точно гарантовано оновлені не будуть. Це, звичайно, вкрай сильно засмутить їх власників, проте потрібно розуміти, що термін програмної підтримки в умовах ринкової економіки не може бути нескінченним або хоча б просто тривалим. На створення нових прошивок для кожного конкретного мобільного пристрою йде вкрай багато часу, що, в свою чергу, негативно позначається на ефективності створення нового ПЗ, адже сили відділу розробки не безмежні.

MIUI 11

Крім того, не варто забувати, що шляхом припинення підтримки всі виробники телефонів тим самим мотивують користувачів купувати нові сучасні моделі, і компанія Xiaomi не є винятком з правил. Цікаво, що офіційно вона не оголосила про те, чому саме застарілі моделі мобільних пристроїв не будуть оновлюватися до свіжих збірок прошивки MIUI, однак і без цього очевидно, що новітнє програмне забезпечення для всіх таких не вийде з-за того, що вони сильно застаріли . Новітні збірки операційної системи більш не отримуватимуть такі електронні пристрої, як Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Mi 5C, Mi Max 2, Mi Note 2, Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 5 Plus, Mi 5X, Mi 5A і Redmi 5, а також планшет Mi Pad 3.

 

Redmi Note 4

Швидше за все, дані телефони та планшети продовжать оновлюватися в рамках прошивки MIUI 11 аж до моменту припинення її підтримки, яка настане у вересні-жовтні 2020 року, коли вийде нова операційна система під назвою MIUI 12. Щоб продовжити використовувати найсучасніше ПО від компанії Xiaomi необхідно купити собі новий смартфон від даного бренду, або ж його дочірнього – Redmi. В такому випадку, купивши найсучаснішу актуальну модель, вона буде залишатися актуальною щонайменше два роки з моменту випуску на ринок, але, найімовірніше, від трьох до чотирьох, тому ніяких проблем в цьому плані абсолютно точно гарантовано не виникне.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей