Hardnews

Huawei P40 Pro потрапив в руки перших користувачів

Перевірений мережевий інформатор, який веде сторінку в соціальній мережі Twitter під ніком @AndroidSaint, виклав якісні фотографії смартфона Huawei P40 Pro.

Пристрій показано в двох незвичайних кольорах, можливо, смартфон поміщений в захисний чохол. Основна камера смартфона складається з п’яти датчиків зображення. Головний модуль буде містити 52-мегапіксельний датчик Sony IMX700 оптичного формату 1 / 1,28 дюйма з пікселями розміром 1,22 мкм. Додатково встановлено 40-мегапіксельний датчик Sony IMX650 оптичного формату 1 / 1,5 дюйма з ультраширококутним об’ктивом.

Huawei P40 Pro

Крім того, у смартфона буде два «телевика», один буде забезпечувати 3-кратний оптичний зум, а другий буде відповідати за 10-кратний оптичний зум. Нарешті, п’ятим модулем буде часопролітна камера.

Сам інсайдер передбачає, що ці зображення були оброблені в графічному редакторі. Однак хочеться відзначити, що виглядає вони досить реалістично і відповідають тому, що ми бачили на раніше опублікованих рендерах.

Huawei P40 Pro

Генеральний директор Huawei Consumer Business Group Річард Ю (Richard Yu) недавно підтвердив, що Huawei P40 і P40 Pro будуть представлені 26 березня. Захід відбудеться в Парижі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button