Hardnews

Xiaomi Mi 10S – покращена версія отримає надпотужний процесор і камери

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro

Джерело стверджує, що компанія Xiaomi випустить оновлену версію флагманського смартфона Xiaomi Mi 10 в другій половині цього року. Вже зараз з’явилися перші відомості про те, яким може виявитися Xiaomi Mi 10S.


У дизайні лицьовій частині нового телефону Xiaomi Mi 10S не відбудеться особливих змін, фронтальна камера знову буде врізана в лівий верхній кут екрану. Головною відмінністю стане те, що вся лінійка Xiaomi Mi 10S отримає нові екрани Samsung розширенням 2K з частотою оновлення 90 Гц.

Xiaomi Mi 10S

Джерело впевнене, що дизайн основної камери Xiaomi Mi 10S зміниться, вона стане круглою і включатиме чотири датчика зображення. Під камерою розташовується світлодіодний спалах. Датчики зображення будуть мати розширення 108, 20 і 12 Мп. Розширенням четвертого не вказується, відомо, що цей модуль забезпечить 5-кратний зум. Розширення фронтальної камери складе 32 Мп.

Xiaomi Mi 10S

Xiaomi Mi 10S буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865 Plus, яка з’явиться на ринку в другій половині цього року. Базова версія отримає 8 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті. Старша версія буде оснащена 12 ГБ оперативної і 512 ГБ флеш-пам’яті.

Xiaomi Mi 10S

Смартфон отримає підекранний сканер відбитків пальців, швидку провідну та бездротову зарядку, NFC і розпізнавання осіб, а також захист IP68.

Xiaomi Mi 10S, як очікується, офіційно дебютує в серпні цього року. Ціна стартує з позначки 690 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо смартфони, якими користувачі задоволені найбільше

В минуле

Коронавірус повністю зруйнував всі плани Apple та опустив її акції

В майбутнє

Також буде цікаво