Hardnews

Головний конкурент Redmi Note 9 Pro показав вражаючий результат в Geekbench

Обговорення
Realme X2 Pro

Смартфон Realme 6 Pro при правильній ціні може вийти дуже сильним гравцем на ринку. У нього буде 90-Герцевий дисплей і 30-ватна зарядка, і все це при очікуваній ціні близько 200 доларів.


Що стосується платформи, офіційних даних поки немає, але останні чутки говорять про Snapdragon 720G. При цьому раніше ми, спираючись на наявні дані, припустили, що Snapdragon 720G буде дуже близька до Snapdragon 730G. І схоже, що так і є.

Realme 6 Pro засвітився в базі Geekbench. На жаль, вона не визначила назву платформи, вказавши лише, що це рішення Qualcomm. Але ось результати – 571 бал в однопоточному режимі та 1676 балів в багатопотоковому – приблизно відповідають результатам Realme X2 на Snapdragon 730G.

Тобто Realme 6 Pro дійсно буде дуже продуктивним смартфоном. І якщо його ціна дійсно буде стартувати з 200 доларів, це явно буде одне з кращих рішень на ринку в цій ціновій категорії. Правда, нас ще чекає Redmi Note 9 Pro, параметри якого поки невідомі.

Нагадаємо, анонс новинок Realme намічений на 5 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xbox Series X отримає функцію, якої немає жодна консоль на ринку

В минуле

HTC Wildfire R70 – дуже дивний смартфон з поганим майбутнім

В майбутнє

Також буде цікаво