Softnews

Названо найпопулярніший мобільний додаток січня

Китайське додаток TikTok, за допомогою якого користувачі обмінюються короткими відео, продовжує встановлювати рекорди популярності. За повідомленнями мережевих джерел, в січні 2020 року TikTok став самим популярним додатком в Play Store і App Store додатком.


Згідно з даними аналітичної компанії SensorTower, в січні цього року додаток TikTok і його версія для китайського ринку Douyin були завантажені з Play Store і App Store близько 104 млн раз. У порівнянні з показником за аналогічний період минулого року спостерігається зростання на рівні 46%.

У звіті сказано, що найбільшою популярністю TikTok користується в Індії, Бразилії та США. В цілому ж, кількість завантажень TikTok в січні може бути значно більшою, оскільки в звіті не вказані дані щодо рівня завантажень програм зі сторонніх джерел. В цілому програма TikTok було завантажена користувачами по всьому світу понад 1,82 млрд раз. Фахівці вважають, що в лютому цього року обсяг завантажень додатка досягне нового максимуму. Популярність буде підтримуватися за рахунок ринків, що розвиваються, завдяки чому найближчим часом платформа буде щомісяця зростати.

TikTok

Що стосується фінансової сторони, то в грудні минулого року дохід TikTok і Douyin виріс до позначки в $ 39,4 млн, але в січні склав лише $ 28,6 млн. Дохід від покупок всередині програми надходить переважно від користувачів з Китаю і США, що приносять сервісу 84 , 5% і 10,1% доходу відповідно.

Незважаючи на січневий успіх TikTok, додаток WhatsApp продовжує залишатися найпопулярнішим, оскільки його використовують більше 2 млрд людей по всьому світу. Однак якщо популярність TikTok продовжить рости такими темпами, то вже через кілька місяців ситуація може змінитися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button