Softnews

У Windows спростили установку драйверів

У Windows з’явилася можливість ручного регулювання драйверів. Microsoft заявила, що дана функція спростить установку ПО і дозволить більш точно керувати ПК, повідомляє Windows Latest.


Видання зауважило, що в останньому апдейте Windows 10 був перероблений Центр оновлення. У ньому з’явився розділ «Додаткові оновлення», в якому тепер будуть з’являтися нові версії програмного забезпечення для додаткового обладнання, включаючи відеокарту, аудіосистему і інші компоненти. Користувач зможе встановити всі драйвери або деякі з них.

У Windows Latest уточнили, що кожне оновлення матиме опис, за допомогою якого користувач зможе оцінити майбутні зміни в роботі і наслідки неправильної установки. Виробники драйверів також отримали оновлений інтерфейс для завантаження і поширення ПО.

У повідомленні Microsoft йдеться, що практика роздільного установки драйверів спростить пошук проблемних компонентів, а також позбавить користувача від необхідності встановлювати всі оновлення одночасно і підвищить поінформованість про роботу системи. Новий Центр оновлень Windows буде доступний для всіх користувачів ОС в найближчу добу.

В кінці грудня ентузіасти виявили в бета-версії Windows функцію автоматичної установки драйверів. Судячи з опису, новий інструмент буде сканувати систему на предмет відсутніх компонентів і встановлювати необхідне програмне забезпечення в фоновому режимі. За прогнозом експертів, функція полегшеного пошуку і установки драйверів буде додана в Windows на початку 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button