Hardnews

Складаний Samsung Galaxy Z Flip визнали пилозбірником

Фахівці iFixit заявили, що нова розкладачка Samsung погано захищена від пилу. Експерти прийшли до такого висновку після того, як протестували Galaxy Z Flip за допомогою спеціального порошку.


Перед тим як розібрати гаджет, фахівці помістили його в пакет з розфарбованої пилом, що має яскраво-фіолетовий відтінок, щоб його можна було легко виявити. Після розбирання пристрою з’ясувалося, що пил повністю забив шарнір телефону, який нібито захищений від неї. У тесті iFixit визнали телефон пилозбірником, який скрипів і хрустів під час розкладання.

Фахівці заявили, що корпус Galaxy Z Flip погано захищений від попадання пилу. Також вони поскаржилися на те, що захисний ущільнювач і плівка, розташовані всередині пристрою, фактично не виконують свою функцію. У висновку лабораторія iFixit поставила апарату рейтинг в два бали за десятибальною шкалою, зазначивши, що конструкція гаджета не має на увазі ремонтні роботи.

Один з власників нової розкладачки Samsung поскаржився, що його девайс зламався відразу ж після покупки. Користувач припустив, що причина поломки смартфона полягає в кліматичних умовах і низькій температурі.

Samsung Galaxy Z Flip був представлений 12 лютого. Апарат має конструкцію телефону-розкладачки з гнучким дисплеєм діагоналлю 6,7 дюйма. Пристрій має чіп Snapdragon 855+, 8 гігабайт оперативної і 256 гігабайт вбудованої пам’яті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button