Hardnews

Названий смартфон з кращим в світі екраном

Дисплей Samsung Galaxy S20 Ultra назвали найкращим на світовому ринку смартфонів. До такого висновку прийшли фахівці DisplayMate, що займається тестуванням екранів. Огляд дисплея доступний на сайті організації.


Компанія заявила, що екран флагманського смартфона Samsung пройшов 12 випробувань, включаючи тест на яскравість, контрастність і відбивну здатність. DisplayMate протестувало дисплей за допомогою спектрорадіометра, який порівнює довжину і амплітуду світлових хвиль з 41 еталонним показником. За підсумками тесту фахівці видали апарату Galaxy S20 Ultra найвищу оцінку А +.

Зокрема, лабораторія відзначила високу контрастність екрану, яку пояснили використанням OLED-матриці. DisplayMate помітило, що яскравість дисплея коливається в діапазоні від 823 до 1342 ніт, тоді як iPhone 11 Pro має максимальну яскравість 905 ніт, OnePlus 7 Pro – 813 ніт. У тесті відбивної здатності OLED-матриця отримала показник 5,4 відсотка, що говорить про високу “читальність” в умовах високої освітленості.

Дисплей флагманського смартфона Galaxy S20 Ultra має 6,9-дюймову діагональ, матрицю Dynamic AMOLED з підтримкою HDR + і частотою 120 герц. Апарат отримав процесор Exynos 990, до 12 гігабайт оперативної і 256 гігабайт вбудованої пам’яті, камеру роздільною здатністю 108, 48 і 12 мегапікселів, 100-кратний зум.

Samsung Galaxy S20 Ultra був представлений 11 лютого. Вартість смартфона в українському продажу склала 37999 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button