Softnews

Експерти назвали способи телефонних шахраїв дізнатися номер жертви

Сьогодні ЗМІ розповіли про те, що останнім часом у маркетологів набирає популярність технологія визначення номера відвідувачів сайтів. Разом з тим, вашим номером телефону цікавляться не тільки щоб щось вам продати, але і щоб ввести вас у оману. Як саме телефонні шахраї отримують номер жертви, яка нічого не підозрює?


За даними експертів з безпеки шахраї використовують для отримання телефонних номерів українців один з трьох способів. Перший називається клікджекінгом. Суть його полягає в розміщенні на сайті невидимих ​​блоків, що викликають якісь дії. Через це «користувач, сам того не знаючи, вчиняє щось, що не входило в його плани». Наприклад, авторизується в соціальній мережі через сайт. Обчислити номер телефону після цього не складає труднощів.

Другий спосіб – соцфішінг. Він працює в якості форми зворотного зв’язку або чату на сайті. Такий чат, наприклад, перекидає користувача на сторінку початку діалогу в соціальній мережі. Після цього спеціальний бот пізнає людину за ідентифікаційним номером соцмережі.

Також шахраї користуються сервісами, створеними на основі аналізу цифрових ідентифікаторів. Вони можуть використовувати відомості з файлів cookie в браузері користувача, які застосовуються для аутентифікації користувача і зберігання його даних.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button