Hardnews

Xiaomi Mi 10 Pro показав вражаючі можливості камери

Обговорення
Xiaomi камерафон

Індійський інсайдер інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки мобільної індустрії, виклав новий рекламний ролик, знятий на камеру Xiaomi Mi 10 Pro.


Ми знаємо, що камера Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro оснащена 108-мегапіксельним датчиком зображення, а також 50-кратним зумом. Камера смартфонів підтримує запис відео з роздільною здатністю 8K. Крім того, смартфони підтримують формат HEIF, який дозволяє істотно зменшити розмір знімків, при цьому зберігаючи їх якість. Про те, які місця в рейтингу DxOMark, займають новинки, ми дізнаємося вже сьогодні.

Серцем смартфонів служить флагманська платформа Qualcomm Snapdragon 865, також новинки будуть стандартно поставлятися з пам’яттю LPDDR5 і флеш-пам’яттю UFS 3.0.

Презентація новинок відбудеться сьогодні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Популярний смартфон Xiaomi почав дорожчати через коронавірус

В минуле

Xiaomi Mi 10 Pro став кращим камерафоном сучасності

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.