Softnews

Нова версія Windows стала доступна для завантаження всім охочим

Обговорення
Windows 10X

Microsoft опублікувала на сайті емулятор операційної системи Windows 10X, яка розрахована на пристрої з двома екранами, на кшталт Surface Neo . Система призначена для розробників, хоча ніхто не заважає завантажити її і спробувати встановити самостійно.


Ця збірка вимагає знань середовища розробки Visual Studio, а також попередніх версій Windows. Крім того, є вимоги до апаратного забезпечення – процесор з підтримкою Hyper-V, графіка з апаратним прискоренням, хост-система Windows Insider Preview збірки 10.0.19555 і так далі.

Нова ОС буде використовувати контейнери для запуску Win32-додатків. Також заявлена ​​підтримка Universal Windows Apps (UWP) і Progressive Web Apps (PWA), але для них, схоже, нічого зайвого не потрібно.
У Microsoft обіцяють, що більшість повсякденних програм працюватимуть, як і раніше, але в деяких випадках можуть знадобитися зміни в коді.

Як очікується, пристрої з екранами під управлінням Windows 10X повинні з’явитися в цьому році. Їх розробляють не тільки в Microsoft, але також в Dell , HP , ASUS і Lenovo . Передбачається, що вони будуть базуватися на процесорах Lakefield .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

OnePlus 8 показав вражаючі результати у популярному бенчмарку

В минуле

Xiaomi різко опустила ціну на свої розумні телевізори

В майбутнє

Також буде цікаво