Hardnews

OnePlus 8 показав вражаючі результати у популярному бенчмарку

Обговорення
OnePlus 8

Компанія OnePlus готується до презентації чергового флагмана OnePlus 8, «серцем» якого стане новітній процесор Snapdragon 865. Інсайдерам вдалося знайти результати тестування неанонсованого смартфона в базі даних Geekbench.


GALILEI IN2020 (саме так новинка OnePlus значиться в Geekbench) зумів набрати 4276 і 12 531 бал в одно- і багатоядерному тестах відповідно. Варто взяти до уваги і те, що на пристрої має бути встановлена ​​четверта, а не п’ята версія клієнтського додатка сервісу, але результат понад 12 тисяч балів для Android-смартфонів все одно вважається високим.

OnePlus 8 в Geekbanch

Гаджет працює під управлінням Android 10 і оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті, а також процесором з базовою частотою 1,8 ГГц. Ранні витоку вказують на те, що OnePlus 8 отримає дисплей з підтримкою частоти оновлення 120 Гц. Презентація нового флагмана повинна відбутися в найближчі два місяці.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google перенесе ексклюзивну функцію розкладачки Samsung Galaxy Z Flip на інші Android-смартфони

В минуле

Нова версія Windows стала доступна для завантаження всім охочим

В майбутнє

Також буде цікаво