Softnews

Android 11 привнесе дуже важливу функцію на всі смартфони

Обговорення
Android 11

Нещодавно стало відомо про те, що перші тестові збірки Android 11 вже доступні деяким розробникам, в зв’язку з чим з’являються нові подробиці про особливості операційної системи.


Згідно інформація XDA Developers, в Android 11 з’явиться функція Share and Print, яка буде підтримуватися абсолютно у всіх додатках. Зараз в Android є функція друку, однак для цього додаток повинен підтримувати таку можливість.

Впровадження функції Share and Print в Android 11 означає, що навіть якщо в перших версіях конкретного додатка не було попередньо налаштованої підтримки друку, додаток все одно дозволить вам роздрукувати необхідну інформацію завдяки новій функції операційної системи.

Мобільний офіс стає все більш популярним в наші дні, тому поява такої функцій є неминучим. Джерело повідомляє, що саме поняття Share and Print було введено альянсом Mopria, членами якого є Canon, HP, Samsung, Xerox, Epson, Brother і інші виробники друкуючої продукції.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Абоненты смогут требовать деньги с Киевстар, Vodafone и lifecell

В минуле

Huawei P40 Pro позує на нових фотографіях

В майбутнє

Також буде цікаво