Hardnews

Фанати Apple відчули на собі вплив коронавірусу

Apple AirPods – мабуть, найпопулярніші бездротові навушники в світі. Пристрій виявився настільки популярним, що якби Apple вирішила виділити їх в окрему компанію, AirPods все одно обходили б по виручці безліч досить відомих конкурентів, таких як Adobe і NVIDIA. Але, як не дивно, подібна популярність досить негативно позначилася на доступність пристрою при епідемії коронавірусу.


Так, якщо вірити даним іноземних ЗМІ, спалах епідемії коронавірусу викликала зупинку виробництва відразу на трьох заводах, що займалися виробництвом Apple AirPods. У зв’язку з цим компанія втратила можливість вчасно здійснити мільйони попередньо замовлених бездротових навушників, викликавши тим самим дефіцит пристрою в кількості 45 млн пар. Тобто прямо зараз Apple не вистачає майже 50 млн навушників AirPods, щоб покрити запланований попит.

Нагадаємо, останні дані про продажі Apple AirPods в 2019 році показали, що компанія змогла продати близько 60 млн пар, при цьому частка Apple на ринку бездротових навушників складає близько 71% від виручки всіх підприємств.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button