Hardnews

Meizu 17 на живому фото позує у всій красі

Meizu 17

Хіншал Шарма (Hinshal Sharma), редактор видань TrueTech і Get Droid Tips, опублікував першу якісну фотографію смартфона Meizu 17.


Смартфон отримав сучасний дизайн з загнутими боковими частинами екрана, а також врізану в центральну верхню частину дисплея фронтальну камеру.

Верхньої рамки у смартфона практично немає, зате нижня є досить помітною. Раніше різні виробники вже відзначали, що це робиться спеціально, щоб усунути помилкові спрацьовування на дотики.

Meizu 17

Смартфон буде оснащений повністю переробленою основною камерою, яка отримає абревіатуру OMA. Інші джерела пишуть, що камера отримала назву Oreo. На жаль, на даному знімку нам демонструють тільки фронтальну частину смартфона. Імовірно, в основній камері буде чотири або п’ять датчиків зображення.

Очікується, що Meizu 17 отримає однокристальну систему Snapdragon 865 і буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новенька PlayStation 5 обвалила продажі PlayStation 4

В минуле

Redmi Note 9 сильно відрізняється від попередника

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle