Softnews

Google випустив власний додаток для навчання

За останні роки YouTube став справжньою пізнавальної платформою, на якій можна знайти інструкції та навчальні відео, що охоплюють різні теми і аспекти повсякденного життя. Однак розробники Google вирішили не зупинятися на досягнутому, запустивши новий додаток Tangi, за допомогою якого можна буде ділитися виключно навчальними роликами.


Tangi є експериментальним додатком, створеним розробниками Google Area 120. У ньому можуть розміщуватися короткі відеогайди та інструкції різної тематики. Тривалість відеороликів на новій платформі обмежується 60 секундами, а сам контент ділиться на категорії: «Мистецтво», «Приготування їжі», «Зроби сам», «Мода і краса» та «Стиль і життя». Розділ «Технології» поки відсутній, але не виключено, що він буде доданий пізніше.

Формат коротких навчальних роликів виглядає досить перспективно, особливо з огляду на те, що на інших майданчиках навчальні відео можуть тягнутися 20-30 хвилин і навіть більше, хоча могли бути значно коротше, якби їх автори швидше переходили до суті уроку.

Google Tangi

Однак такий підхід має і негативні сторони, оскільки авторам контенту буде складніше точно передавати матеріал, не упускаючи важливих деталей. В результаті може вийти, що користувачам, котрі подивилася короткий ролик, все одно доведеться шукати більш тривале і детальне відео на YouTube, щоб ознайомитися з усіма нюансами.

В даний час додаток доступний користувачам пристроїв, які працюють під управлінням iOS. Незрозуміло, з яких причин розробники ігнорують свою власну мобільну платформу. Швидше за все, в майбутньому версія Tangi для Android все-таки побачить світ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button