Softnews

Оновлення для Android принесло проблеми водіям

На початку тижня компанія Google випустила оновлення Android Auto, який принесло довгоочікувану функцію відключення звуку сповіщень. Однак тепер користувачі почали скаржитися на несподівані наслідки установки Android Auto 5.0. 


Користувачі, які встановили з Google Play додаток з версією 5.0.5002 повідомляють, що кнопки прийому і відхилення дзвінків на рульовому колесі перестали працювати коректно з платформою Google. При цьому, якщо смартфон просто підключений до автомобіля по Bluetooth, то все працює нормально. Перепідключення смартфона іноді вирішує проблему, але на тимчасовій основі. 

Android Auto

Звичайно, користувачі все ще можуть користуватися сенсорним екраном, але під час водіння це не так зручно і безпечно, як фізичні кнопки прямо на кермі. Користувачі відзначають, що інші кнопки продовжують працювати коректно, включаючи і доступ до голосового помічника Google Assistant. 

На соціальному новинному ресурсі Reddit і офіційному форумі підтримки Google’s Android Auto з’явилося вже кілька десятків скарг і обговорень. Проблема охоплює різні моделі і марки автомобілів, а також версії Android. Єдине, що об’єднує всі випадки – Android Auto 5.0. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button