Hardnews

Samsung Display хоче перевести працівників на 6-денний робочий тиждень

З 1 липня роботодавці в Греції отримали можливість запроваджувати 6-денний робочий тиждень на своїх підприємствах і в державних установах. Виявилося, що в Південній Кореї відбувається те саме, але поки що локально – на рівні компаній.

DigiTimes Aisa стало відомо про те, що Samsung Display збирається запровадити для всіх працівників 6-денний робочий тиждень із нормою відпрацювання в 64 години. Компанія подала відповідний запит до Міністерства праці й очікує на його розгляд. При цьому закони Південної Кореї обмежують зайнятість максимум 52 годинами на тиждень, куди входять 40 стандартних робочих годин і 12 понаднормових.

До речі, підрозділ Samsung Display аж ніяк не першим вводить 6-денний робочий тиждень. У червні Samsung Group вже реалізувала захід, але тільки для ключових співробітників, зайнятих у бізнесі напівпровідників і смартфонів. Ще раніше, у квітні, Samsung Group додала один робочий день керівному складу. Таким чином, поступово все більше команд і підрозділів південнокорейського технологічного гіганта переходять на новий формат зайнятості.

З чим пов’язане рішення Samsung? Річ у високій конкуренції на ринку OLED і необхідності наростити виробництво дисплеїв, а також у доходах, що знижуються. Минулий рік став для Samsung найменш прибутковим за останні 10 років. А напівпровідниковий бізнес буквально став збитковим – на ньому Samsung втратила 11 млрд доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button