Новини

З липня в Україні вступили в дію нові обмеження для “ухилянтів”

У зв’язку з повномасштабною агресією Росії в Україні оголошено загальну мобілізацію та воєнний стан. У цей період мобілізації підлягають військовозобов’язані чоловіки віком від 18 до 60 років. Юрист Марина Бекало розповіла, які адміністративні послуги буде неможливо отримати без військового квитка з 1 липня.

Бекало пояснила, що без військового квитка чоловіки віком 18-60 років не можуть отримати консульські послуги за кордоном. Це отримання закордонного паспорта, посвідчення довіреностей, договорів, засвідчення документів, реєстрація актів цивільного стану.

Юрист додала, що без військового квитка отримати ці консульські послуги неможливо, але є деякі винятки, такі як оформлення посвідчення особи на повернення в Україну, вчинення консульських дій щодо дітей громадянина України, другий з батьків якого є іноземцем або особою без громадянства, а також вчинення дій за заявами громадян України, які перебувають під арештом, затримані чи ув’язнені за кордоном.

За словами експерта, без військового квитка в Україні неможливо одружитися. Це також впливає на можливість подати заяву на реєстрацію шлюбу, оформити паспортні документи, отримати водійське посвідчення, вступити до навчального закладу, працевлаштуватися, подати документи до МСЕК для встановлення інвалідності.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button