Softnews

Альтернатива Hamster Kombat? Дуров хвалить новий клікер із 56-мільйонною аудиторією

Йдеться про телеграм-гру TapSwap. Ігровий процес там аналогічний гучному Hamster Kombat: натискаєте на монетку – отримуєте внутрішньоігрову валюту. У грі є як безкоштовні, так і платні підсилювачі прогресу, які купуються за реальні гроші.

Також у грі є різні завдання, бонуси, реферальна система і система винагород. У минулому TapSwap працював на базі блокчейна Solana, але зараз гра переведена на платформу TON. Остання належить Павлу Дурову, який висловився про успіх TapSwap у своєму телеграм-каналі:

Міні-додаток TapSwap захопив Telegram і тепер налічує 56 мільйонів користувачів. Така божевільна популярність була досягнута всього за кілька місяців без будь-якого маркетингу.

Аудиторія одного тільки TapSwap більша, ніж у всіх старих блокчейн-проектів разом узятих. Команда TapSwap розумно покладається на Telegram для поширення і на TON для майнінгу свого майбутнього токена.

У майбутньому TapSwap також обіцяють провести AirDrop – роздачу криптовалюти, яку можна буде конвертувати в реальні гроші на біржі. Точна дата і деталі цього процесу розробниками гри не уточнюються.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button