Новини відеоігор

На PS5 можна буде запускати класичні ігри з PS3

Компанія Sony працює над тим, щоб дозволити геймерам запускати класичні ігри від PS3 на PS5, пише Gamerant з посиланням на інсайдера Shpeshal_Nick.

Наразі ігри від PS3 на PS5 запускаються через хмарні сервіси, а ось цифрові версії тайтлів з PS2 і PS1 йдуть безпосередньо на “залізі” консолі. Sony щомісяця додає класику в розширену версію PS Plus. Ймовірно, аналогічним чином чинитимуть і з PS3-іграми.

Судячи з усього, йдеться лише про деякі ігри, які обиратиме сама Sony. Про будь-які поліпшення в плані графіки нічого невідомо. Можна припустити, що старі ігри будуть запускатися з підвищеним fps і збільшеною роздільною здатністю, але поки це просто домисли.

“У мене немає більше ніяких подробиць. Чи буде підтримуватися підвищений fps? Поняття не маю… Все, що я чув, це те, що Sony працює над вибірковою зворотною сумісністю з PlayStation 3”, – Shpeshal_Nick.

Перші PS3-ігри можуть з’явитися на PS5 протягом 2024 року.

Поки ж пограти в класику з PS3 можна або на оригінальному обладнанні, або на ПК через емулятор RPCS3, який періодично отримує оновлення і приносить поліпшення продуктивності.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button