Hardnews

Хейтери Маска списали матюками цілий автопарк Tesla Cybertruck

У соціальних мережах почали з’являтися фотографії цілого автопарку електропікапів Tesla Cybertruck, які зазнали вандалізму у Форт-Лодердейлі, Флорида. На капотах машин були зроблені графіті зі словами “F**k Elon”. Про це повідомляє видання Teslarati.

Tesla Cybertruck – поляризуючий автомобіль, і Ілон Маск також є поляризуючою фігурою. Це означає, що люди, як правило, відчувають сильні позитивні або негативні почуття щодо повністю електричного пікапа або генерального директора Tesla.

На жаль, ціла парковка з готовими до відвантаження Cybertruck зазнала вандалізму. Цікаво, що 2020 року такими ж словами Маска “послала” активістка, колишня членкиня Асамблеї Каліфорнійського університету Лорена С. Гонсалес. Гонсалес. Вона звернулася до нього зі словами “F**k Elon Musk” у Twitter.

Поки невідомо, хто стоїть за цим актом вандалізму, але він викликав широкий резонанс у соціальних мережах. Багато користувачів засудили цей інцидент, назвавши його неприйнятним і нешанобливим щодо приватної власності.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button