Бізнес та акції

Huawei дала відповідь на заборону використання сервісів Google

В ході торгової війни між США та Китаєм Huawei лишась доступу до фірмових сервісів Google для своїх Android-пристроїв. Представник одного з європейських підрозділів компанії зробив важливу заяву, пов’язану з майбутньою політикою компанії щодо американської ОС та супутніх додатків.


Huawei екосистема

Глава австрійського представництва Huawei Фред Ванф повідомив в інтерв’ю журналістам, що компанія має намір стати незалежною від політики США. За його словами, виробник має намір активно просувати власну екосистему додатків і полегшувати розробникам завдання по інтеграції в неї свого софта.

Зараз над розвитком Huawei Mobile Services працює команда з 4000 фахівців. Також компанія зацікавлена ​​в тому, щоб організувати співпрацю з Facebook, WhatsApp та іншими великими розробниками додатків з США. Оскільки на даний момент американські закони забороняють співпрацю місцевого бізнесу з Huawei, виробник має намір знайти посередника в Європі, через якого будуть вестися спільні справи з партнерами із «списку санкцій».

Уже після інтерв’ю топ-менеджера Huawei виступила з уточнюючою заявою з приводу подальшої долі сервісів Google в своїх пристроях.

[adsforwp id=”10622″]

«Відкрита екосистема Android як і раніше є нашим пріоритетним вибором, але якщо ми не зможемо її використовувати, ми маємо можливість розробити власну»

відзначили представники китайського вендора.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button