Hardnews

Ілон Маск має намір заборонити пристрої Apple у своїх компаніях

Генеральний директор SpaceX і Tesla Ілон Маск попередив у соціальній мережі X, що заборонить пристрої Apple у своїх компаніях після впровадження в них технології штучного інтелекту OpenAI.

“Якщо Apple інтегрує OpenAI на рівні ОС, то пристрої Apple будуть заборонені в моїх компаніях. Це неприйнятне порушення безпеки”, – пояснив підприємець.

Маск вважає абсурдним те, що Apple не може створити власний штучний інтелект, водночас обіцяючи забезпечити безпеку даних під час взаємодії з OpenAI, “не розуміючи”, що трапиться з даними під час передачі.

Заяву було зроблено після того, як напередодні Apple на конференції розробників WWDC 2024 представила набір функцій на базі штучного інтелекту для iPhone і Mac, а також оголосила про інтеграцію ChatGPT у голосовий помічник Siri.

Також компанія представила оновлену версію операційної системи macOS, яка отримала назву Sequoia, одним із головних нововведень якої є можливість транслювати екран смартфона на дисплей комп’ютера без необхідності діставати його з кишені.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button