Новини

Кухар порадила додавати до картоплі лимон – буде дуже смачно

На перший погляд, приготування запеченої картоплі здається досить простим. Процес починається з миття та нарізання картоплі, посипання шматочків спеціями та заправки рослинною олією. Наступний крок – перекласти скибочки на деко або форму для запікання і поставити в розігріту духовку.

Однак, обмежившись цими основними кроками, ви можете отримати не найапетитнішу страву. Запечена картопля може бути ще смачнішою, якщо додати кілька додаткових інгредієнтів. Про те, як покращити смак картоплі GSMinfo розповіла професійний курхар Юлія Чудей.

Покращуємо смак за допомогою лимона та часнику

За словами Юлії, для досягнення найкращих результатів варто використовувати додаткові інгредієнти, такі як часник та лимон.

Для ідеального смаку, який включає в себе відтінок “гостроти” і “кислинки”, у форму для запікання разом зі шматочками картоплі слід додати шматочки цитрусових і роздавлені зубчики часнику. Не забудьте про олію та спеції і переконайтеся, що вміст ємності добре перемішаний.

Інструкція з випікання

  1. Щоб картопля не пересохла, додайте невелику кількість води – приблизно 50 мл. Запікайте картоплю протягом півгодини при температурі 200 градусів за Цельсієм.
  2. Для правильного балансу смаків використовуйте таке співвідношення: чотири картоплини, чотири зубчики часнику та один лимон.

Дотримуючись цих кроків, ви отримаєте неймовірно смачну страву.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button