Новини

Huawei Watch 3 буде працювати на Snapdragon Wear 3100

Інформація, оприлюднена на сайті організації Bluetooth Special Interest Group (SIG), говорить про те, що китайський гігант Huawei готує до випуску новий наручний смарт-годинник.

Гаджет, як повідомляють мережеві джерела, дебютує на комерційному ринку під ім’ям Watch 3. Стверджується, що в якості програмної платформи на пристрої буде застосовуватися операційна система Wear OS.

Відомо, що новинка отримає підтримку бездротового зв’язку Bluetooth 4.2. Крім того, йдеться про використання процесора Qualcomm Snapdragon Wear – ймовірно, рішення Snapdragon Wear 3100, яке містить чотири ядра ARM Cortex-A7, високоефективний цифровий сигнальний процесор і новий співпроцесор QCC1110 з наднизьким енергоспоживанням.

Huawei Watch 3

Про терміни офіційної презентації годинника нічого не повідомляється. Можливо, анонс буде приурочений до виставки IFA 2019, яка пройде в Берліні (Німеччина) з 6 по 11 вересня.

Згідно з прогнозами IDC, обсяг світового ринку носимих пристроїв в поточному році досягне 222,9 млн одиниць. У цій масі на смарт-годинник доведеться 91,8 млн штук, або приблизно 41,2%. 

джерело: 91mobiles.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button