Huawei Watch 3 буде працювати на Snapdragon Wear 3100

Зараз на головній

Інформація, оприлюднена на сайті організації Bluetooth Special Interest Group (SIG), говорить про те, що китайський гігант Huawei готує до випуску новий наручний смарт-годинник.


Гаджет, як повідомляють мережеві джерела, дебютує на комерційному ринку під ім’ям Watch 3. Стверджується, що в якості програмної платформи на пристрої буде застосовуватися операційна система Wear OS.

Відомо, що новинка отримає підтримку бездротового зв’язку Bluetooth 4.2. Крім того, йдеться про використання процесора Qualcomm Snapdragon Wear – ймовірно, рішення Snapdragon Wear 3100, яке містить чотири ядра ARM Cortex-A7, високоефективний цифровий сигнальний процесор і новий співпроцесор QCC1110 з наднизьким енергоспоживанням.

Huawei Watch 3

Про терміни офіційної презентації годинника нічого не повідомляється. Можливо, анонс буде приурочений до виставки IFA 2019, яка пройде в Берліні (Німеччина) з 6 по 11 вересня.

Згідно з прогнозами IDC, обсяг світового ринку носимих пристроїв в поточному році досягне 222,9 млн одиниць. У цій масі на смарт-годинник доведеться 91,8 млн штук, або приблизно 41,2%. 

джерело: 91mobiles.com

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей