Hardnews

Розкрита зарплата директора компанії, якій належить ChatGPT

Глава компанії OpenAI Сем Альтман заробляє на своїй посаді всього $65 тис. на рік. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Незважаючи на відносно невисоку зарплату в компанії, чию вартість оцінюють у $86 млрд, у 39-річного Альтмана є активи, вартість яких на початок цього року становила щонайменше $2,8 млрд. Це пов’язано з його великим інвестиційним портфелем, що включає акції компаній Reddit і Stripe.

Загалом Альтман інвестував у більш ніж 400 компаній. Він також скористався борговою лінією JPMorgan Chase, яка дає йому змогу інвестувати сотні мільйонів доларів у приватні стартапи, включно з тими, які співпрацюють з OpenAI.

У травні OpenAI уклала партнерство з Reddit, що призвело до зростання акцій компанії більш ніж на 10%. Особиста частка Альтмана в Reddit також збільшилася на $69 млн (близько 6,1 млрд руб.). Однак сам Альтман не брав участі в цій угоді – вона була схвалена незалежною радою директорів. Правління OpenAI вважає, що Альтман послідовно дотримується політики компанії і прозорий щодо своїх інвестицій.

Сем Альтман – відомий підприємець і фахівець у галузі штучного інтелекту. Він є засновником і генеральним директором компанії OpenAI. На початку шляху компанію фінансували Альтман, Грег Брокман, Ілон Маск, Джессіка Лівінгстон, Пітер Тіль та інші. Коли компанія була запущена у 2015 році, їй вдалося залучити $1 млрд від зовнішніх спонсорів.

У листопаді 2023 року Альтмана відсторонили від посади через відсутність довіри, після чого його запросили в Microsoft. Однак не минуло й тижня після звільнення, як Альтман повернувся на посаду генерального директора компанії у зв’язку з протестами обурених співробітників OpenAI.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button