Hardnews

Названо орієнтовні терміни виходу гнучкого iPhone

На думку тайванської дослідницької компанії TrendForce, Apple навряд чи випустить складаний iPhone до 2027 року. На це звернули увагу в MacRumors.

У звіті підкреслюється, що на складні моделі зараз припадає лише 1,5% ринку смартфонів. За прогнозами, до 2028 року їхня частка зросте до 4,8%. Apple, мабуть, “все ще оцінює технічні характеристики і продуктивність компонентів, висуваючи суворі вимоги до лінії згину екрана і його надійності”.

“Незважаючи на появу низки популярних складних пристроїв від Samsung, Huawei та інших компаній, затримка з появою Apple на цьому ринку не обов’язково є недоліком. Значний вплив компанії і напрацьована клієнтська база означають, що складаний iPhone може швидко завоювати популярність після випуску. Аналітики вважають, що візит Apple на ринок складних телефонів може істотно змінити його динаміку”, – наголошується в тексті.

У матеріалі також зазначають: можливо, Apple випустить складаний iPad і/або MacBook з великим екраном, перш ніж випустити складаний iPhone.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button